Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuna ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Genel Müdürü Murat Orhan arasında ANTSO Denizcilik A.Ş. adına feribot kiralama sözleşmesi imzalandı.Kurumun sosyal medya hesabından yapılan açıklama şöyle:Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Tuna ve İDO Genel Müdürü Murat Orhan arasında ANTSO Denizcilik A.Ş. adına feribot kiralama sözleşmesi imzalandı.Kiralanan Piyale Paşa feribotu sizlerin hizmetine sunulmak üzere yola çıktı ve Cuma günü Anamur İskelesinde olacak.En kısa sürede seferleri başlatarak bölgemizin dünyaya açılan kapısı olacak Anamur İskelesinde faaliyetleri başlatacağız.Bölgemize hayırlı olsun.
Son Dakika
Yayınlanma: 05 Haziran 2024 - 16:35
Feribot kiralama sözleşmesi imzalandı
ANAMUR GAZETESİ / Musa Suğan - Anamur Ticaret ve Sanayi Odası (ANTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuna ve İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) Genel Müdürü Murat Orhan arasında ANTSO Denizcilik A.Ş. adına feribot kiralama sözleşmesi imzalandı.
Son Dakika
05 Haziran 2024 - 16:35