adscode
adscode

Yılmaz ve Taş vekilleri ziyaret etti

AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve Bozyazı İlçe Başkanı Seçkin Taş, Mersin Milletvekillerini TBMM’de ziyaret etti.

Yılmaz ve Taş vekilleri ziyaret etti

Mersin Milletvekilleri TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan ve Ali Cumhur Taşkın’ı makamında ziyaret eden Başkan Yılmaz ve Başkan Taş, Anamur ve Bozyazı ilçelerine gerçekleştirilecek yatırımlar için ziyaret etti.

Başkan Yılmaz, milletvekillerinin yapılan yatırımlarda vermiş oldukları destek ve yatırımları takip amaçlı ziyaret ettiklerini dile getirdi. Yılmaz, “ Anamur’a hizmet noktasında, başta hastanemiz ve eksik olan branşlarda doktor talebimiz olmak üzere, ilçemizin Tedaş problemleri, ilçemizin de kapsamı içinde olacağı startı verilecek olan doğal gaz yatırımı, ibadete açılan camilerimizde eksik olan imam hatipler, projesi bitmiş inşaat ihalesi aşamasına gelen anıtlı barajımız, ihale edilen ve başlayacak olan Demirören göleti ve diğer talep ettiğimiz hizmetlerle alakalı yaptığımız görüşmeler, inşallah Anamur ilçemize hayırlara vesile olur” dedi.

Başkan Taş, “Bozyazı’mızın yerel ve merkezi hükümetten alabileceği hizmetler noktasında Mersin Milletvekilimiz Zeynep Gül Yılmaz hanımefendiyi, Hacı Özkan ve Ali Cumhur Taşkın beyefendiyi Türkiye Büyük Millet Meclisindeki makamında ziyaret ederek istişarelerde bulunduk. Yardım ve desteklerini talep ettik” dedi.

Ziyaretler hatıra fotoğrafının çekimi ile sona erdi.

  • 1