• BIST 100 -2,03% 93.319
  • Dolar 0,15 5,90
  • Euro 0,62 6,52
  • Altın 0,09 280,42

Tek seansta en az 2 cm incelin!

Anamur’da güzellik ve estetik denildiğinde akla gelen ilk adreslerden biri olan, Nida Yıldırım Güzellik Salonu, hizmetlerine bölgesel incelmeyi de ekledi.

Tek seansta en az 2 cm incelin!

Bünyesinde yeni nesil cilt bakımı, klasik cilt bakımı, epilasyon, depilasyon, el-ayak bakımı gibi birçok işlem bulunan Nida Yıldırım Güzellik Salonu, hizmetlerine bölgesel incelmeyi de ekledi.

Acı, ağrı, iğne, morarma olmadan ultrasonik ses dalgalarıyla fazla yağlarınızdan kurtulmak artık çok kolay. Smart Slim ultrasonik ses dalgaalrıyla derinin hemen altındaki yağ hücrelerine ulaşacak yağ kütlelerini parçalara ayırır.

Gıdı, karın, simit, basen, üst bacak, alt bacak gibi birçok bölgeye uygulama yapılabilmektedir. Haftada bir yarım saatlik uygulamalarla vücudunuzdaki yağlardan konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz. 6-8 seans yapılan işlemlerin en güzel tarafı işlemden hemen sonra sonucu gözlerinizle görmenizdir. Her seansta 2-10 cm aralığında bölgeye ve metabolizmaya bağlı olarak bölgesel incelme gözlenmektedir.

Daha detaylı bilgi, randevu ve görüşme için Atatürk Caddesi Dağ Mağazası karşısında bulunan Nida Yıldırım Güzellik Salonu’na 0533 136 6860 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

  • 1