adscode

Seçer'in basın danışmanından CHP'ye ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Basın Danışmanı Mirza Turgut, Anamur’daki partililerle bir araya geldi.

Seçer'in basın danışmanından CHP'ye ziyaret

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Basın Danışmanı Mirza Turgut, Anamur’daki birçok partili ile bir araya geldi.

CHP Kadın Kolları İl Sekreteri Gülşah Arslan, İlçe Başkanı Durmuş Deniz ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Medine Tunç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muratcan Ceylan’ın da bulunduğu toplantıda konuşan Mirza Turgut, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Toplantıda, CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, Mirza Turgut ve Gülşah Arslan’a ziyareti için teşekkür etti. Deniz, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer öncülüğünde ilçemizde başlatılan hizmetlerle yıllardır süregelen sorunlar bir bir çözüme kavuşturuluyor. Kırsal mahallelerin en temel ihtiyaçlarından olan ve yıllardır çözüme kavuşturulmayan içme suyu sorunu da grup yolu sıkıntıları da Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleriyle son buluyor” dedi.

Partililer de Başkan Seçer’in hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin altyapı ve içme suyu sorununun çözülmeye başlandığını belirtti.

Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin anlatıldığı sinevizon gösteriminden sonra toplantı son buldu.

  • 1