adscode
adscode

Milletvekili Sıdalı’dan esnaf ziyareti

İyi Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ve ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, korona virüs (Covid19) tedbirleri sebebiyle bir süredir kapalı olan esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Milletvekili Sıdalı’dan esnaf ziyareti

İyi Parti Mersin Milletvekili Zeki Hakan Sıdalı ve ilçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, İlçe divan kurulu, Teşkilat Yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı Fatma Özaltun, Gençlik Kolları başkanı Mesut Bal ve Partililer ile birlikte ilçe esnafını ziyaret etti. Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde esnafla bir araya gelen İyi Parti'li heyet, sıkıntıları ve sorunları dinleyerek tek tek not aldı. Salgın dönemi öncesinde de esnaf ve sanatkarın ekonomik sıkıntı içerisinde olduğunu belirttiler.

Başkan Kahvecioğlu; Uzun bir aradan sonra tekrar iş yerlerini açan ve zaten sıkıntı içerisinde olan esnafımız şimdi daha büyük bir ekonomik buhranın içerisinde girdi. Böyle bir dönemde vekilimizle ve yönetimimle esnafımızın yanında olmak ve onların sıkıntılarını yakından dinlemek istedik.  İyi Parti olarak esnaf ve sanatkarımızın yanında olmaya ve onların sesi olmaya devam edeceğiz’’ diye konuştu.

  • 1