adscode
adscode

Kahvecioğlu, güven tazeledi

İyi Parti Anamur 2’nci Olağan Kongresinde, Osman Kahvecioğlu ilçe başkanlığına seçildi. Seçimlerde Kahvecioğlu, delegelerin tamamının oyunu aldı.

Kahvecioğlu, güven tazeledi

Kongreye İyi Parti Mersin Milletvekilleri Zeki Hakan Sıdalı ve Behiç Çelik, GİK Üyeleri Burhanettin Kocamaz ve Ali Kamış, İl Başkanı Mehmet Dutar, İl Başkan Yardımcısı Mehmet Türe, Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu, Gülnar İlçe Başkanı Ömer Tan ve Akdeniz İlçe Başkanı İsmet Hatipoğlu, Eski İlçe Başkanı Erdal Bulut, belediye meclisi üyeleri ,CHP İlçe Başkanı Durmuş Deniz, DP İlçe Başkanı Murat Özdemir, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ile partililer katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Faaliyet ve mali raporların ibra edilmesinin ardından açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, “İyi Parti’nin Türk milletinin ülkesi ve devletiyle bölünmez bütünlüğünü korumayı, Atatürk ilkelerini esas almayı ve etkin bir güç olarak bölgesel ve küresel barışa katkı sağlamayı amaçladığını belirtirim.  Göreve geldikten sonra yoğun bir çalışma başlattık. Üye sayısını yüzde 60 arttırdık. Ayrım yapmadan partiye yakışır bir şeklide çalıştık ve partimizi temsil ettik. Bugün yönetimimiz, kadın ve gençlik kollarımız, il delegelerimiz ve parti delegelerimizle yaklaşık 650 kişilik bir ekiple her birimiz birer Meral Akşener olarak Anamur’un bütün kılcal damarlarına işleyip, gündüz oturmadan, gece uyumadan Anamur’da iyilik güneşi tekrar doğan kadar çalışacağız ve inanıyorum ki başaracağız” dedi.

Konuşmaların ardından tek listeyle yapılan seçimde İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, 208 oyla tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

Kahvecioğlu başkanlığında 27 kişilik İYİ Parti Anamur İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:  Salih Kutlu, Aziz Saydam, Özgür Ünlü, Fatma Yıldız, Selahattin Kaya, Hacı Süleyman Torpuş, Cemal Barut, Ekrem Söğüt, Memduh Özdemir, Fatma Küçük, Serhat Sinanoğlu, Cavit Arslan, İsmail Aydoğan, Nurşin Turgay, Mustafa Ataş, Abdullah Tüzmen, Hasan Demiral, Binnaz Karagöz Hanbay, Ali Baz, Hazım Kukkuk, Murat Tülübaş, Nuray Demir, Mustafa Koparan, Ayşe Tahtabaş, İbrahim Üzgüç, Veli Demir.

37 kişilik il delege listesinde ise şu isimler yer aldı:  Osman Kahvecioğlu, Salih Kutlu, Aziz Saydam, Özgür Ünlü, Memduh Özdemir, Mustafa Ataş, Mustafa Koparan, Cavit Arslan, Mesut Bal, Muzaffer Arslan, Hikmet Mert, Ahmet Türkay, Kamil Körhasanoğulları, Erdal Bulut, Ali Rıza Kibrit, Selahattin Oral, Kerim Küçükalıç, Mehmet Ali Genç, Ekrem Söğüt, Adnan Özaltun, Süleyman Çevik, Buğrahan Tüzmen, Turgut Gürel, Hidayet Kovancı, Ayşe Fazlıoğlu, Mehmet Balcı, Mustafa Bozdemir, Salim Kutlu, Ayşe Tahtabaş, Erhan Uysal, Mehmet Nazlı, Ahmet Türe, Ali Süha Yanık, Hüseyin Çetin, Aysun Varlı, Şahin Erdal, Ahmet Dimlioğlu.

  • 1