adscode

İyi Parti Mersin İl Kongresi yapıldı

İyi Parti Mersin İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi’nde Mehmet Dutar başkanlığa seçildi.

İyi Parti Mersin İl Kongresi yapıldı

İyi Parti Mersin İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresi tamamlandı. Seçimlerde kongrenin tek adayı olan mevcut başkan Mehmet Dutar güven tazeledi.

Mersin Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen kongreye ilgi yoğundu. Kongreye, İYİ Parti Milletvekilleri Zeki Hakan Sıdalı, Behiç Çelik, Dursun Müsavat Dervişoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer de katıldı.

Kongreye, beraberinde kalabalık bir heyetle katılan İyi Parti Anamur İlçe Başkanı Osman Kahvecioğlu, yapılan seçimler sonrası bir açıklama yaptı.

Kahvecioğlu, şunları kaydetti:

“İyi Parti Mersin 2. Olağan Kongremizin, Başta İl Başkanımız Mehmet Dutar’a ve ailesine, Ece Arın’a, il yöneticilerimize, üst kurul delegelerimize, Mersin İyi ailesinin bütün fertlerine, ilçemizden il yönetimine seçilen Mehmet Türe’ye ve Murat Bahadır Toslak’a, yine ilçemizi üst kurul delegeliğinde temsil eden, şahsıma, Mehmet Türe ve ilçe sekreterimiz Salih Kutlu’ya ilçe teşkilatlarımıza ve ilçelerimize, il teşkilatımıza ve ilimize, genel merkezimize, hayırlar ve İYİ’likler getirmesini, bu kongremizin, yerelde ve genelde iktidara yürüyüşümüze vesile olmasını diliyor, il başkanım Mehmet Dutar’a ve tüm yöneticilerimize başarılar temenni ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği hedefler doğrultusunda, Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi’nin liderliğinde, il başkanımız Mehmet Dutar ile yan yana, omuz omuza daha çok çalışacağız.”

  • 1