adscode
adscode

Başkan Yılmaz: Ne söz verdiysek yerine getireceğiz

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Anamur İlçe Başkanı M. Feyzullah Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile bölge milletvekillerine teşekkür etti.

Başkan Yılmaz: Ne söz verdiysek yerine getireceğiz

AK Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan’ın desteğiyle DSİ Bölge Müdürlüğü tarafından yapılacak olan Dragon Çayı ıslahı için çalışmalara başlanacağını müjdeledi.

Başkan Yılmaz, “Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Lütfi Elvan başta olmak üzere AK Parti Mersin Milletvekillerime Anamur’umuz adına teşekkür ederim. Daha önce de Sultansuyu deresinin deniz çıkışından itibaren 5 kilometre sağlı sollu taşlanarak ıslah edilmesini sağlamışlardı. O dönemde aynı çalışmanın Dragon Çayı için yapılmasını talep etmiştik. Bunun yanı sıra kış aylarında su baskınına sebep olan Çeltikçi Deresinin ıslah çalışması için hem mahalle muhtarının hemde mahalle sakinlerinin isteği üzerine bu ıslah çalışmasını da talep etmiştik ve ihalesi yapılmıştı. Ekonomik tasarruf tedbirleri nedeniyle ödeneklerde ileri bir tarihe ertelenen bu hizmetler yukarıda da belirttiğim üzere Sayın Bakanımız Lütfi Elvan ve Milletvekillerimizin desteğiyle 3 milyon TL bütçe tahsis edilerek bu hizmete başlanacaktır. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. Merkezi Hükümet olarak Anamur’a ne söz verdiysek yerine inşallah getireceğiz.” açıklamasını yaptı.

  • 1