adscode
adscode

Başkan Taş güven tazeledi

AK Parti Bozyazı İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresinde, tek listeyle gidilen seçimde Seçkin Taş, yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Başkan Taş güven tazeledi

Belediye Düğün Salonunda yapılan kongrede, divan başkanlığının oluşturulması ve protokol konuşmalarının ardından faaliyet ile mali raporların okunup oylamaya sunularak aklanması sonrası seçime geçildi. İlçe Başkanı Seçkin Taş, tek listeyle girdiği seçimlerde kongreye katılan 298 delegenin oyunu alıp, güven tazeleyerek yeniden başkan olurken, yönetim kurulu asil üyeliklerine ise Ümit Navgasın, Sabit Atik, Merve Gedik, Mustafa Ergin, Veysel Zırhlı, Sedat Güğül, Yaşar Öztürk, Mustafa Elkırmış, Hüseyin Martin, Gökhan Zor, Ayşe Uysal, Yılmaz Atmaca, Mustafa Ekinci ve Mehmet Yanık seçildi.

Başkan Taş, “Kıymetli hemşerilerim, siz değerli dostlarımızın katılımları ile Ak Parti Bozyazı ilçe teşkilatımızın 7. olağan kongresini icra etmenin haklı gururunu hep birlikte yaşadık.

katılımları ile bizleri onurlandıran sayın bakanımız Lütfi Elvan'a genel merkez teşkilat başkan yardımcımız İsmail Aydın'a, milletvekilimiz sayın Zeynep Gül Yılmaz hanımefendiye, Ali Cumhur Taşkın'a, yurt dışında olması münasebetiyle mesaj göndererek bizi onurlandıran milletvekilimiz Hacı Özkan'a, geçmiş dönemde milletvekilimiz olan Prf Dr. Yılmaz Tezcan hocamıza, il başkanımız sayın Cesim Ercik'e, il yönetim kurulu üyelerinize, ilçe başkanlarımıza, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine cumhur ittifakı Bozyazı Belediye Başkanımız Mustafa Çetinkaya başta olmak üzere belediye başkanlarımıza ve Milliyetçi Hareket Partisi Bozyazı ilçe başkanı Mustafa Kayfeci ve yönetim kurulu üyelerine, katılımlarıyla bizi onurlandıran kıymetli muhtarlarımıza ve basınımızın kıymetli temsilcilerine saygılarımı, teşekkürlerimi sunuyorum.

En büyük teşekkürü bu hak davasının hamuru, mayası olmuş, ellerinde yoğurmuş çok değerli dava arkadaşlarıma ederken, inandığımız yolda yürüyerek, bize emanet ettiğiniz makamın hakkını vermek için gönüllerinize ve dualarınıza girmek suretiyle ekibimizle birlikte bütün gayretimizi göstereceğimizden hiç bir hemşerimizin şüphesi olmasın. Nefsini değil, neslini düşünen, bize milletimiz bize Allah yeter diyen anlayışla her daim hizmetkarınız olmaya devam edeceğiz inşallah” dedi.

Bozyazı İlçe Başkanlığı kongresine, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın ile Zeynep Gül Yılmaz, İl Başkanı Cesim Ercik, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan ve partililer katıldı.

  • 1