• BIST 100 -2,03% 93.319
  • Dolar 0,15 5,90
  • Euro 0,62 6,52
  • Altın 0,09 280,42

Başkan Kılınç: Yol medeniyettir

Anamur Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi'nin denk geldiği günde İskele'de asfalt çalışmasına start verdi.

Başkan Kılınç: Yol medeniyettir

İskele Mahallesi’ndeki ilk asfalt çalışmasının startını Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Kaymakam İsmail Gültekin, AK Parti İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük ile Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin verdi.

İlçedeki bütün faaliyetleri yakından takip eden ve her zaman halkla iç içe olan Kaymakam Gültekin, “Bugün anlamlı ve özel bir gün. Belediyemizin böyle bir günde, başlattığı asfalt çalışmasının hayırlı olacağından zerre kadar şüphemiz yok.  Ben bu çalışmalarda emeği geçen, belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ederim. Çalışma ilçemize ve mahallemize tekrardan hayırlı olsun” dedi.

Yol medeniyettir, zenginliktir, kalitedir

Her fırsatta ilçede asfaltsız yol bırakmayacağını vurgulayan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç “Yol medeniyettir, yol zenginliktir, yol kalitedir. Anamur’umuzun en büyük sorunlarından birisi yol. İşte bu yüzden göreve geldiğimiz günden beri ilçe genelinde yol çalışması yapıyoruz.19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Mübarek Kadir Gecesinin aynı güne denk geldiği bu anlamlı günde Yalıevleri Mahallesi’nde asfalt dökme çalışmasının startını verdik. İlçemize ve mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Çalışma hakkında teknik ekipten detaylı bilgi alan ekip, personele kolaylıklar dileyerek çalışma alanından ayrıldı.

 

  • 1