adscode

Alparslan Türkeş dualarla anıldı

Anamur’da, Başbuğ Alparslan Türkeş vefatının 24. yıl dönümünde dualarla anıldı.

Alparslan Türkeş dualarla anıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda Kuran-ı Kerim tilaveti programı düzenlendi. 

Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Başkanı Adnan Gübbük, “Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i anma programı kapsamında düzenlemiş olduğumuz Kuran-ı Kerim tilavetini gerçekleştirdik. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i rahmet, minnet ve saygı ile anıyoruz.”

Anamur Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Emin Erdinç, “Başbuğumuzun ve Liderimizin geleceği emanet ettiği Ülkücü Türk Gençliği aldığı bayrağı kirletmeden, lekeletmeden, yere düşürmeden nesilden nesile aktarmak için çalışmaktadır. Bu vesile ile Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i bir kez daha saygı, rahmet, hasret ve dualarla anıyoruz” dedi. 

Anma programlarına katılan Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ise, “Merhum Başbuğumuz, Alparslan Türkeş’in vefatının seneidevriyesi sebebiyle, Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatı’nda ve Ülkü Ocakları Anamur İlçe Başkanlığımızda düzenlenen Kuran-ı Kerim tilaveti programına katılım sağladık. Vefatının 24'üncü yıl dönümünde merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş'e, vatan ve ülkü şehitlerimize Allah’tan rahmetler diliyorum. Mekanları cennet, ruhları şad olsun” ifadelerini kullandı. 

Program duaların ardından son buldu.

 

  • 1